A A A

kontakt

 

 

BELMAR SPÓŁKA Z O.O.

ul. Szkolna 15

47-225 Kędzierzyn - Koźle

woj. opolskie

 

tel.(0 48 - 77) 4886238, 4886403

fax.(0 48 - 77) 4886086

zarzad@belmar.com.pl

 

"dzielnica Blachownia/

teren Blachowni Holding S.A."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prezes Zarządu  Dyrektor Naczelny

Kazimierz Szymański

k.szymanski@belmar.com.pl

 


Dyrektor Techniczny i Ekonomiczny

Wiktor Bogdziewicz

w.bogdziewicz@belmar.com.pl


Sekretariat - Biuro Zarządu

zarzad@belmar.com.pl

 

Ksiegowość

ksiegowosc@belmar.com.pl

 

Kadry

kadry@belmar.com.pl

 

 

DZIAŁ PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI I USŁUG:

 

Kierownik

Janusz Misiewicz

janusz.misiewicz@belmar.com.pl

 

 

Specjalista przygotowania produkcji i usług

Leszek Gajdzica

l.gajdzica@belmar.com.pl

 

Specjalista ds wyceny produkcji i usług - Kosztorysant

Roman Górka

r.gorka@belmar.com.pl

 

 

 

 

 

 

WYDZIAŁ AUTOMATYKI I ELEKTRYKI:

 

Kierownik

Władysław Iwanejko

w.iwanejko@belmar.com.pl


Projekt - Biuro Inżynierskie - Automatyka

Ryszard Pałosz

Artur Przysiwek

projekt@belmar.com.pl

r.palosz@belmar.com.pl

a.przysiwek@belmar.com.pl

 

 

Projekt - Biuro Inżynierskie -Instalacje elektryczne

Marek Kuchajewicz

m.kuchajewicz@belmar.com.pl

 

 

Mistrz - Instalacje elektryczne;  Obsługa stała

Piotr Kupka

p.kupka@belmar.com.pl

 

 

Starszy Mistrz - Automatyka

mgr inż. Lech Wehyński

l.wehynski@belmar.com.pl

 

 

 

 

WYDZIAŁ MECHANICZNY - Obróbka metali   Remonty

 

Kierownik

Jacek Cymbalski

j.cymbalski@belmar.com.pl

 

Remonty

Starszy Mistrz Jan Oleksik

remonty@belmar.com.pl

 

 

 

 

Osoba do kontaktu w języku niemieckim:

Bernard Smiatek 606262936