A A A

kontakt

 

 

BELMAR SPÓŁKA Z O.O.

ul. Szkolna 15

47-225 Kędzierzyn - Koźle

woj. opolskie

 

tel.(0 48 - 77) 4886238, 4886403

fax.(0 48 - 77) 4886086

zarzad@belmar.com.pl

 

"dzielnica Blachownia/

teren Blachowni Holding S.A."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prezes Zarządu  Dyrektor Naczelny

Kazimierz Szymański

k.szymanski@belmar.com.pl

77 488 6238

 


Dyrektor Techniczny i Ekonomiczny

Wiktor Bogdziewicz

w.bogdziewicz@belmar.com.pl

77 488 6238


Sekretariat - Biuro Zarządu

zarzad@belmar.com.pl

77 488 6238

 

Ksiegowość

ksiegowosc@belmar.com.pl

77 488 6604

 

Kadry

kadry@belmar.com.pl

77 488 6200

 

 


BIURO INŻYNIERSKIE - Automatyka


Kierownik

Władysław Iwanejko

w.iwanejko@belmar.com.pl

77 488 6465

 

Biuro

Ryszard Pałosz

Artur Przysiwek

projekt@belmar.com.pl

r.palosz@belmar.com.pl

a.przysiwek@belmar.com.pl

77 488 6949

 

 

 

WYDZIAŁ AUTOMATYKI I ELEKTRYKI


Kierownik

Marek Kuchajewicz

m.kuchajewicz@belmar.com.pl

77 488 6675

 

Specjalista ds. Diagnostyki i Pomiarów

Piotr Kupka

p.kupka@belmar.com.pl

77 488 6756

 

Starszy Mistrz - Automatyka

mgr inż. Lech Wehyński

l.wehynski@belmar.com.pl

77 488 6767

 

Laboratorium Pneumatyki i Przepływów

Specjalista

Norbert Fryszko

l.wehynski@belmar.com.pl

77 488 6392

 

 

 

WYDZIAŁ MECHANICZNY

 

Kierownik

Piotr Prenger

p.prenger@belmar.com.pl

77 488 6439

 

 

DZIAŁ PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI I USŁUG:

 

Kierownik

Janusz Misiewicz

janusz.misiewicz@belmar.com.pl

77 488 6284

 

Inżynier Projektu

Leszek Gajdzica

l.gajdzica@belmar.com.pl

77 488 6284

 

Specjalista przygotowania produkcji i usług

Łukasz Dzido

l.dzido@belmar.com.pl

 

 

Specjalista ds. Wyceny Produkcji i Usług

Roman Górka

r.gorka@belmar.com.pl

 

 

Warsztat Obróbka Skrawaniem

Starszy Mistrz

Włodzimierz Myszkowski

w.myszkowski@belmar.com.pl

77 488 6257

 

Warsztat Mechaniczny

Starszy Mistrz

Jan Michalak

j.michalak@belmar.com.pl

77 488 6257

 


Warsztat Instalacyjny

Starszy Mistrz

Jan Oleksik

remonty@belmar.com.pl

600 480 405

 

 

 

 

Osoba do kontaktu w języku niemieckim:

Bernard Smiatek 606262936